Rolety wewnętrzne

Rolety wewnętrzne

ROLETY MINI

Roleta wolnowisząca to najpopularniejszy system osłon przeciwsłonecznych jak również doskonały element dekoracyjny. Dzięki swojemu estetycznemu wyglądowi, a także prostocie działania rolety wolnowiszące cieszą się dużą popularnością nie tylko w domach prywatnych ale także w biurach i budynkach użytku publicznego.

Rolety wolnowiszące to system rolet przeznaczonych do montaż bezpośrednio do ściany, wnęki okiennej lub do sufitu, w zestawie z mechanizmem samohamującym, może być zakończona obciążnikiem w kolorze tkaniny lub białym PCV.

rolety mini_wolnowiszące
rolety w kasecie

ROLETY W KASECIE

Rolety w kasetach to idealne rozwiązanie do okien nowej generacji z PCV, aluminium i drewna. Mocowane bezpośrednio na skrzydle okna posiadają niezawodny samohamujący mechanizm sterujący a kaseta chroni tkaninę po zwinięciu rolety. Boczne prowadnice utrzymują tkaninę w płaszczyźnie szyby ograniczając do minimum przenikanie światła słonecznego, natomiast obciążenie stanowi estetyczna, stalowa, płaska listwa.

W ofercie posiadamy rolety w kasetach aluminiowych z prowadnicami z aluminium lub z PCV.

ROLETY DACHOWE

Oferowane przez nas rolety mogą być zastosowane do każdego rodzaju okien dachowych (Fakro, Velux, Roto, Okpol). Na okna najbardziej narażone na działanie słońca proponujemy materiały odbijające promienie słoneczne które skutecznie przyciemniają i dodatkowo redukują nagrzewanie się pomieszczeń.

Mechanizmy sprężynowe powodują, iż roleta prawidłowo funkcjonuje przy jakimkolwiek nachyleniu, dodatkowo pozwala na zatrzymanie rolety w dowolnym jej położeniu.

Materiał jest schowany w kasecie z prowadnicami bocznymi montowanymi bezpośrednio na skrzydle okiennym. Takie rozwiązanie niweluje jakiekolwiek prześwity. Materiały najwyższej jakości, odporne na działanie promieni UV zachowują swoją barwę przez kilka sezonów. Szczególnie polecane są materiały podgumowane, dzięki którym można zaciemnić pomieszczenie do 100% i obniżyć temperaturę o kilkanaście stopni.

rolety mini_wolnowiszące
rolety mini_wolnowiszące

ROLETY DZIEŃ/NOC

Rolety dzień noc to najnowsza propozycja rolety wykonanej z przejrzystego materiału z poziomymi przyciemniającymi pasami.

Przewagą tego rozwiązania nad tradycyjnymi roletami jest możliwość regulowania przechodzącego przez materiał ilości światła, przez odpowiednie ustawienie pasów w obu powierzchniach materiału bez konieczności podnoszenia rolety.

Rolety dzień/noc charakteryzują się doskonałą jakością wykonania i niecodziennym designem, z powodzeniem zastępując firanki, zasłony, a nawet klasyczne rolety.

ROLETY RZYMSKIE

Rolety rzymskie to idealne rozwiązanie dla ludzi chcących pogodzić system roletowy z tradycyjnymi firankami lub zasłonami, stanowią efektowną dekorację wnętrz tak nowoczesnych jak i klasycznych. Można je uszyć praktycznie z każdej tkaniny zasłonowej. Rolety takie dają wrażenie większej miękkości niż roleta zwijana. Podciągają się w głębokie, poziome fałdy, które dobrze komponują z zasłonami. Dla mniejszej przepuszczalności światła można wybrać tkaninę typu Blackout, czyli całkowicie zaciemniającą, podgumowaną, lub wyposażyć w podszewkę.

rolety mini_wolnowiszące