Żaluzje

ŻALUZJE

ŻALUZJE DREWNIANE

Oferujemy Państwu dwa rodzaje żaluzji drewnianych o szerokości 25mm oraz 50mm, przy czym ta pierwsza to najbardziej popularna forma przesłony okiennej ze względu na uniwersalność zastosowania. Rynna górna wraz z elementami sterującymi żaluzją przykryta jest maskownicą w kolorze żaluzji. Istnieje możliwość montażu bezpośrednio przy szybie, na skrzydle okiennym lub nad wnęka. Aby podczas uchylania okna zapobiec odchylaniu się żaluzji można zastosować system prowadzenia bocznego, który utrzymuje żaluzje przy skrzydle.

Żaluzje wykonane są z najwyższej jakości drewna cedrowego, którego usłojenie jest wyjątkowo subtelne, wprowadzając harmonię i ciepło do wnętrza.

rolety mini_wolnowiszące
rolety w kasecie

ŻALUZJE ALUMINIOWE

Żaluzje aluminiowe to najczęściej stosowany rodzaj żaluzji aluminiowych. Prostota konstrukcji  oraz  ich funkcjonalność sprawiają, że jest to bardzo popularny element dekoracji okien i wnętrz. Żaluzje mogą być montowane do skrzydła okiennego, w świetle szyby, do sufitu lub do ściany. Sterowanie nimi odbywa się za pomocą plastikowego pokrętła oraz sznurka.

W naszej kolekcji dostępne są również holenderskie żaluzje „Retro Style”, których perfekcyjne wykonanie i wypracowane detale stanowią wyzwanie dla klasycznych aranżacji wnętrz. W naszej ofercie posiadamy żaluzje w bogatej gamie kolorów, w rozmiarze taśmy 16mm, 25mm, a także 50mm.